Tige Tikker OÜ
Rüütli 4, Tallinn
Tel 6 33 77 44
Mob 50 38 657
info@tigetikker.ee

Kleebisreklaam

Sildid

Teeme kõikvõimalikke sise- ja välistingimustesse sobivaid silte ja reklaame. Valida on võimalik erinevate pindade vahel (PVC, BIP, tent ehk banner, metall jne).

Kasutatavad materjalid: lai värvivalik kleebiskilesid, kroom-, metallik- ja muud efektkiled, trükitud kiled.

Aknad

Akende reklaamiga katmiseks on mitmeid võimalusi: lihtsatest informatiivsetest kirjadest kuni mustrilise matistamiseni koos värviliste efektidega, unustamata ka kleebisvitraaži.

Kasutatavad materjalid: liivapritsi imitatsioonkile (3 erinevat võimalust), kleebisvitraaž, reklaamkirjad värvilisest tava- või efektkilest jne.

Sõidukid

Autod, mootorrattad, bussid ja haagised on ideaalne rekaalmpind. Neile kõigile saab paigutada nii minimaal- kui ka maksimaalsuuruses reklaame ja disainielemente: kirjad, logod, dekoratiivelemendid jms.

Kasutatavad materjalid: värviline kleebiskile, reflektorkile, kroom- ja muu efektkile, tendikile.

Mahuline kleebis

Veel üks reklaamimise võimalus on mahuline kleebis. See on ka mullkleebisena tuntud mahuline, enamasti väikesemõõduline kleebis, mis oma ilmastiku-, kulumis- ja kriimustuskindluse tõttu on leidnud üsnagi laialdast kasutamist nii sise- kui ka välistingimustes (firmade logod, aga ka mootorrataste paagikaitsed jne).

Kasutatavad materjalid: läbipaistva mahulise epoksiidikihiga kaetud trükitud või ühevärviline kleebis.

Muu

Kleebistega on võimalik katta või huvitavamaks ja informatiivsemaks muuta väga mitmeid pindu – teeklaasidest vannitoapeegliteni, kapiustest külmkappideni, kiivritest kohvriteni – ja seda nii kodus, tööl kui ka välitingimustes.

Kasutatavad materjalid: värvilised tavakiled, neoonkiled, tahvelkile (kriidiga kirjutamiseks), trükitud kiled, liivapritsi shabloonkiled, reflektorkiled jne.