Teenused

(Rõiva)ajalugu

Meie üheks põhitegevuseks on ajaloolise riietuse uurimine, valmistamine,  propageerimine ning valmistamise õpetamine võimalikult originaalilähedaselt, toetudes adekvaatsetele ajaloolistele eeskujudele. Lisaks ajalooliste rõivastega seotule pakume ka fantaasia- ja ajalooliste sugemetega kostüümide konsultatsioone, juurdelõikus- ning õmblusteenust. 

Oleme valmistanud ajaloolisi rõivaid mitmetele muuseumidele (Tallinna Linnamuuseum, Ajaloomuuseum, Narva Viktoria bastion jne), asutustele, ettevõtmistele, eraisikutele..

 

Stseen Narva Viktoria Bastionist. 2016
2020 aasta kevadine otsinguloa koolitus toimus õues

koolitused

Korraldame ja viime läbi  erinevaid koolitusi nii täiskasvanutele kui ka noortele: praktilistest käsitöötundidest teoreetilise ajaloo ja praktilise arheoloogiani. Koostöös ajaloolaste, arheoloogide ja taaskehastajatega pakume ka nö. elavaid ajalootunde, loenguid, praktikume ka teistel ajalooteemadel. 

Samuti korraldame koolitusi detektoristidele ja mälestisele sukeldujatele.

No(N)s: Paljajalujalatsid

Eestis disainitud ja Eestis toodetud jalasõbralikud, kvaliteetsed ja ilusad  kingad ja  saapad. Barefoot ehk paljajalujalats tähistab avara ninaosa, pehme ja suhteliselt õhukese tallaga ilma kontsata jalatseid, mis ei ahista, ei deformeeri ega väsita jalgu

No(N)sid on jalasõbralikud, mugavad ja ilusad. Mudel (O)